Skip to content
فرمالین 37 درصد مبنا شیمی

فرمالین

(3 بررسی مشتری)

خرید فرمالین 37 درصد و مایع

قیمت فرمالین با بهترین کیفیت و تضمینی

فروش فرمالین:

 • صنعتی
 • آزمایشگاه
 • بیمارستان
 • کشاورزی
شناسه محصول: 4768 دسته‌بندی:

استعلام قیمت و مشاوره خرید

مبنا شیمی: 22264634-021

ارسال سریع
اصالت کالا
سراسر کشور
مشاوره خرید

توضیحات

فهرست مطالب


فرمالین چیست؟

برای خرید فرمالین (Formalin) باید در نظر داشت. بهترین ماده ضد عفونی کننده سطوح و ضد باکتری می‌باشد. این ماده شیمیایی فرمالین به عنوان محلول فرمالدئید یا فرمالدهید (Formaldehyde) شناخته می‌شود. این ماده دارای فرمول شیمیایی CH2O است. یک مایع بی رنگ و با بوی قوی است.

دارای بخارات تند و خفه کننده برای انسان می‌باشد. از فرمالین 37 درصد مایع برای ضدعفونی و تولید و ساخت انواع چسب و چوب استفاده می‌گردد. خرید مواد شیمیایی امروزه در صنایع بسیار رواج دارد.

قیمت فرمالین به غلظت آن بستگی دارد. غلظت این محلول معمولاً به صورت درصد نشان داده می‌شود. فرمالدهید با خلوص 37% تولید و در بازار عرضه می‌گردد. این مایع ضد باکتری علاوه بر فرمالدئید از آب و سایر عوامل تثبیت کننده نیز تشکیل شده است.

خرید فرمالین 37% در صنایع مختلف علی الخصوص در صنعت مرغداری به عنوان ضد عفونی کننده بسیار مرسوم است. از این ماده شیمیایی حتی به عنوان نگهدارنده و تثبیت کننده نیز استفاده می‌شود. مزیت شاخص آن به عنوان یک ضدعفونی کننده برای از بین بردن انواع باکتری‌ها، ویروس‌ها و برخی میکروارگانیسم‌ها کاربرد دارد.

فروش فرمالین 37 درصد

نحوه تشکیل فرمالین

این ماده یک ترکیب شیمیایی است که از طریق فرآیند حل شدن فرمالدئید در آب تشکیل می‌شود. فرمالدئید خود یک ترکیب گازی طبیعی است که در جو یافت می‌شود. با این حال، در درجه اول از طریق روش‌های مختلف سنتز و به صورت تجاری تولید می‌شود. یکی از رایج‌ترین روش‌های سنتز فرمالدئید، اکسیداسیون متانول است. قیمت فرمالین بر حسب میزان غلظت تعیین می‌شود.

متانول، همچنین به عنوان الکل چوب شناخته می‌شود، با هوا در حضور یک کاتالیزور، معمولاً یک اکسید فلزی مانند نقره یا مس، واکنش می‌دهد. این واکنش منجر به تشکیل فرمالدئید می‌شود. برای تبدیل این فرمالدئید گازی به محلول، آن را در آب حل می‌کنند تا این محلول ایجاد شود. برای مصرف، خرید فرمالین بصورت محلول انجام می‌شود.

لازم به ذکر است این ماده شیمیایی ترکیبی از فرمالدئید در آب است. CH2O دارای بخارات سمی می‌باشد. استفاده از این ماده در بلند مدت بدون در نظر داشتن تدابیر ایمنی ممکن است مشکلات جبران ناپذیری را برای سلامتی انسان در پی داشته باشد.

مقدار فرمالدئید در محلول معمولاً به صورت درصد بیان می‌شود، مانند فرمالدئید 37-40٪ که معمولاً در بسیاری از صنایع و کاربردهای مختلف استفاده می‌شود.

تاریخچه کشف فرمالین

خرید فرمالین در صنایع مختلف بسیار مرسوم است. این ترکیب شیمیایی از نظر کشف و توسعه، تاریخچه شگفت انگیزی دارد. داستان کشف این ماده از اوایل قرن نوزدهم شروع می‌شود، زمانی که دانشمندان به طور جدی شروع به کاوش در دنیای شیمی آلی کردند. تصادفاً در این مدت یک شیمیدان ایتالیایی به نام لورنزو بلینی در حین انجام آزمایشات بر روی تجزیه در اثر حرارت چوب، گاز فرمالدئید را کشف کرد.

با این حال، چند دهه بعد بود که گاز فرمالدئید با موفقیت تثبیت شد و محلولی تشکیل داد که ما اکنون آن را به نام فرمالین می‌شناسیم .در سال 1859، یک شیمیدان روسی به نام الکساندر بوتلروف اولین سنتز پایدار فرمالدئید را که شامل اکسیداسیون متیل الکل بود، انجام داد. اکنون خرید و قیمت فرمالین در تمامی بازارهای مواد شیمیایی به عنوان یک ماده پرکاربرد ثبت می‌شود.

این پیشرفت قابل توجه درهایی را برای اکتشاف و آزمایش بیشتر باز کرد و به دانشمندان ابزاری داد تا از پتانسیل فرمالدئید به عنوان یک ماده شیمیایی همه کاره استفاده کنند. نقطه عطف اصلی بعدی در اواخر قرن نوزدهم بود، زمانی که این ماده به دلیل خواص نگهدارنده‌اش مورد توجه قرار گرفت. خرید فرمالین از تجارت‌های فعال در بازار مواد شیمیایی است.

فرمالین 37 درصد و 10 درصد

تاریخچه کشف خواص ضد عفونی کننده این ماده

در سال 1893، کارل ویلهلم شیل، شیمیدان سوئدی، کاربرد این ترکیب را به عنوان تثبیت کننده برای حفظ نمونه‌های بیولوژیکی نشان داد. با این حال، هاینریش ویلهلم والدایر- هارتز، آناتومیست آلمانی بود که استفاده از آن را در تحقیقات علمی رایج کرد. استفاده موفقیت آمیز او از بافت‌های حفظ شده با این ماده در مطالعات میکروسکوپی منجر به پذیرش گسترده آن در زمینه هیستوپاتولوژی شد.

تقریباً در همان دوره زمانی اکتشاف این ترکیب شیمیایی، پزشکان قابلیت‌های ضدعفونی قدرتمند این ترکیب را نیز کشف کردند. آزمایش‌های موفقیت‌آمیزی بر روی زخم‌های عفونی انجام شد که اثربخشی این ماده را در استریل کردن وسایل جراحی و جلوگیری از گسترش بیماری‌های عفونی نشان داد.

در اوایل قرن بیستم، تولید تجاری این ماده به لطف یک شرکت شیمیایی آلمانی به نام BASF آغاز شد. با توسعه روش‌های صنعتی در مقیاس بزرگ برای تولید فرمالدئید، این ترکیب محلولی به طور گسترده‌تری در دسترس قرار گرفت. تطبیق پذیری این ترکیب منجر به پیدایش فرمولاسیون محصولات متعددی از جمله پلاستیک، رزین و منسوجات شد. خرید فرمالین امروزه بسیار رواج دارد.

امروزه این ماده در طیف وسیعی از زمینه‌ها مانند پزشکی، زیست شناسی و صنعت کاربرد دارد. معمولاً به عنوان محلول ضد عفونی کننده در مصارف پزشکی و پرورش دام و طیور، همچنین در تولید پلاستیک و سایر مواد مصنوعی و حتی به عنوان یک ماده در برخی از لوازم آرایشی استفاده می‌شود. خرید فرمالین امروزه بسیار مرسوم است.

قیمت فرمالین 37 درصد

قیمت فرمالین مانند سایر مواد شیمیایی به شرایط بازار و جداول ارزی متکی است. مقدار مورد درخواست این محصول نیز در تعیین قیمت آن نقش دارد. معمولاً سفارش محصول به صورت انبوه و عمده قیمت مقرون‌ به صرفه‌تری به همراه دارد. لذا برای استعلام قیمت به‌روز رسانی شده این کالا با کارشناسان فروش هلدینگ مبنا شیمی تماس حاصل فرمایید.

مشخصات و قیمت فرمالین مبنا شیمی
نوع درصد وضعیت موجودی نوع کاربرد قیمت فرمالین
37 درصد (مرغداری) 37% گالن 20 کیلویی

بشکه های 220 کیلویی

فله 1 تا 25 تنی

ضدعفونی کننده بسیار قوی مناسب مرغداریها ، اماکن عمومی و سطوح ، پرورش ماهی ، دامداری ، پرورش قارچ تماس بگیرید
آزمایشگاهی و بیمارستانی 37% گالن 20 کیلویی مناسب برای مصارف پاتولوژی و نگهداری بافت‌ها – دندانپزشکی و بیمارستان تماس بگیرید

 

خرید فرمالین

برای خرید فرمالین تامین کنندگان معتبر را انتخاب کنید که فروش محصولات با کیفیت را در اولویت قرار می‌دهند. همچنین پشتیبانی و کمک قابل اعتماد به مشتری ارائه می‌نمایند. کارشناسان مبنا شیمی به هر گونه سؤال در مورد محصول، کاربرد آن یا الزامات ایمنی پاسخگو هستند.

هلدینگ مبنا شیمی از عرضه کنندگان شناخته شده این محصول با کیفیت در سطح ایران است. کارشناسان فروش مبنا شیمی بصورت آنلاین و تلفنی پاسخگوی متقاضیان می‌باشند. برای کسب مشاوره‌های لازم در ارتباط با نحوه خرید و ارسال محصول با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.

خرید فرمالین

خصوصیات فیزیکی و شیمیایی فرمالین

برای خرید فرمالین باید در مورد آن اطلاعات داشت. این ماده عمدتاً به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد خود در صنایع مختلف استفاده می‌شود. بررسی خواص این ترکیب شیمیایی با جزئیات بیشتر عبارتند از:

خواص فیزیکی فرمالین

ظاهر: این ماده به عنوان یک مایع بی‌رنگ موجود است که اغلب به عنوان یک محلول شفاف توصیف می‌شود. وقتی خالص باشد شفاف است اما ممکن است حاوی ناخالصی‌هایی باشد که می‌تواند ظاهری کمی کدر برای این ماده ایجاد کند.

بو: این ترکیب بوی تند و متمایزی دارد. بوی قوی به دلیل وجود فرمالدئید در محلول است. برای خرید فرمالین باید خصوصیات فیزیکی و شیمیایی این محلول را شناخت.

چگالی: چگالی این ماده بسته به غلظت آن متفاوت است، اما به طور کلی چگالی آن از آب بیشتر است. به عنوان مثال، محلول 37 درصد دارای چگالی تقریباً 1.09 گرم در میلی لیتر است.

نقطه جوش: نقطه جوش این ترکیب شیمیایی در حدود 94-96 درجه سانتیگراد (201-205 درجه فارنهایت) است .هنگامی که این ماده گرم می‌شود، تبخیر شده و بخار فرمالدئید تولید می‌کند.

حلالیت: این ترکیب به دلیل وجود فرمالدئید که به آسانی در آب حل می‌شود و محلول تشکیل می‌دهد، بسیار در آب انحلال پذیر است. حلالیت باعث رقیق شدن و جابجایی آسان می‌شود.

 خواص شیمیایی فرمالین

محتوای فرمالدئید: این ماده در درجه اول از فرمالدئید (CH2O) تشکیل شده است. محلول به طور معمول حاوی حدود 37-40٪ فرمالدئید وزنی است.

سطح PH: این ترکیب به دلیل تفکیک جزئی فرمالدئید در آب دارای PH اسیدی است PH محلول‌های این ترکیب معمولاً حدود 3-5 است.

این ماده به دلیل گروه عاملی آلدهیدی (-CHO) آن بسیار واکنش پذیر است. این بدان معنی است که فرمالدئید موجود در محلول می‌تواند تحت واکنش‌های شیمیایی متعددی از جمله پلیمریزاسیون، تراکم و اکسیداسیون قرار گیرد. این واکنش‌ها این ماده شیمیایی را قادر می‌سازد تا به عنوان یک عامل اتصال متقابل عمل کند.

خرید فرمالین در صنایع بسیار رواج دارد. همچنین آن را در تولید رزین، پلاستیک و منسوجات مفید می‌سازد. علاوه بر این، فرمالدئید موجود در محلول به راحتی با پروتئین‌ها و سایر مولکول‌های زیستی واکنش نشان می‌دهد. این خاصیت آن را در حفظ بیولوژیکی مفید می‌کند، زیرا ساختارهای سلولی را ثابت و بی‌حرکت کرده و از تخریب بافت جلوگیری می‌نماید.

توانایی این ماده شیمیایی در پیوند متقابل پروتئین‌ها نیز خواص ضد میکروبی در آن ایجاد می‌کند. زیرا یکپارچگی سلول‌های میکروبی را مختل می‌نماید.

واکنش پذیری فرمالین

اکسیداسیون: فرمالدئید در این محلول می‌تواند تحت اکسیداسیون قرار گیرد تا اسید فرمیک (HCOOH) را در صورت قرار گرفتن در شرایط خاصی مانند گرما و هوا تشکیل دهد. واکنش‌های اکسیداسیون ممکن است به آرامی در طول زمان رخ دهد و منجر به تجمع اسید فرمیک در  این ماده شود (اسید فرمیک از مواد خطرآفرین است).

پلیمریزاسیون: فرمالدئید موجود در این محلول به دلیل توانایی خود در انجام واکنش‌های پلیمریزاسیون شناخته شده است. در حضور کاتالیزورهای خاص یا تحت شرایط خاص، مولکول‌های فرمالدئید می‌توانند به یکدیگر ملحق شوند و مولکول‌های بزرگ‌تری را تشکیل دهند و در نتیجه پلی فرمالدئید یا پارافرمالدئید ایجاد می‌شود. فراریت: این ترکیب بخارات فرمالدئید را در هوا آزاد می‌کنند. فرمالدئید موجود در این ترکیب یک ترکیب فرار است، به این معنی که می‌تواند به راحتی در دمای اتاق تبخیر شود. این ویژگی فرار موجب ایجاد بوی متمایز و تند مرتبط با این ترکیب و نگرانی‌های بالقوه سلامتی آن در صورت استنشاق در غلظت‌های بالا می‌شود.

توجه به این نکته ضروری است که این ماده معمولاً به عنوان محلول 37 درصد استفاده می‌شود. خواص ذکر شده در بالا برای محلول‌های این ماده شیمیایی در آن محدوده غلظت بیان شده است.

مشخصات فنی فرمالین

مشخصات فنی
نام آیوپاک متانال
فرمول مولکولی CH₂O
جرم مولی 30.03 g/mol
شکل ظاهری مایع
دمای ذوب 117 °C (156 K)
دمای جوش ۱۹٫۳ °C (253.9 K)
فشار بخار 3890 mmHg در ۲۵ °C
هیدرات وابسته هیدروژن پراکسید
آلدهید های وابسته بنز آلدهید – متانال
نمای مولکولی سه گوش مسطح

 

فرمول شیمیایی فرمالین

کربن (C): کربن با نماد C در فرمول شیمیایی نشان داده می‌شود. این ماده یک عنصر ضروری است که ستون فقرات ترکیبات آلی را تشکیل می‌دهد. کربن دارای چهار الکترون ظرفیتی است که به آن اجازه می‌دهد تا چهار پیوند کووالانسی با اتم‌های دیگر تشکیل دهد. برای خرید فرمالین بایستی شناخت کافی از این محلول داشت.

هیدروژن (H): هیدروژن با نماد H در فرمول شیمیایی نشان داده می‌شود. این عنصر سبک‌ترین و ساده‌ترین عنصر است که فقط از یک پروتون و یک الکترون تشکیل شده است. هیدروژن به طور معمول یک پیوند کووالانسی با عناصر دیگر از جمله کربن تشکیل می‌دهد.

اکسیژن (O): اکسیژن با نماد O در فرمول شیمیایی نشان داده می‌شود. یک عنصر بسیار واکنش پذیر با شش الکترون ظرفیت است. اکسیژن معمولاً دو پیوند کووالانسی را برای دستیابی به پیکربندی الکترونی پایدار تشکیل می‌دهد. در این ترکیب، اکسیژن به کربن متصل می‌شود و یک گروه کربونیل (C=O) تشکیل می‌دهد.

این ماده (CH2O): ترکیب یک اتم کربن (C)، دو اتم هیدروژن (H) و یک اتم اکسیژن (O) واحد شیمیایی به نام فرمالدئید را تشکیل می‌دهد. فرمالدئید گازی بی رنگ با بوی تند و ساختار شیمیایی ساده است. در زمینه این ترکیب، گاز فرمالدئید در آب حل می‌شود و در نتیجه ساختار همی استال حلقوی (-CH2OH) ایجاد می‌کند.

همچنین جزء اصلی این ماده را تشکیل می‌دهد که معمولاً در محیط‌های پزشکی، صنعتی و تحقیقاتی استفاده می‌شود. قیمت فرمالین بر مبنای غلظت آن تعیین می‌شود.

فرمول شیمیایی فرمالین

کاربرد فرمالین در صنایع مختلف

این ترکیب همه کاره در بخش‌های مختلف از جمله مراقبت‌های بهداشتی، منسوجات، پلاستیک و کشاورزی و غیره کاربرد دارد. این بخش، به کاربردهای متعدد این ترکیب شیمیایی در صنایع پرداخته می‌شود:

کاربرد فرمالین در مرغداری

خرید فرمالین در این صنعت به صورت عمده انجام می‌شود. پرورش طیور جزء حیاتی صنعت غذایی جهانی است که منبع قابل توجهی از گوشت و تخم مرغ را فراهم می‌کند. اطمینان از سلامت و ایمنی طیور ضروری است و یکی از روش‌هایی که به طور گسترده در این صنعت استفاده می‌شود بکارگیری این ماده در مرغداری است.

مرغداری‌ها با خطرات سلامتی مختلفی مانند آنفولانزای پرندگان و سالمونلا مواجه هستند. این ماده به عنوان یک اقدام پیشگیرانه با جلوگیری از تکثیر پاتوژن‌های بیماری زا و به حداقل رساندن خطر شیوع عمل می‌کند. قیمت فرمالین 37 درصد بر حسب غلظت آن تعیین شده است.

کاربرد فرمالین در مرغداری

کاربرد فرمالین در صنعت بهداشت و درمان

این ماده نقش مهمی در صنعت مراقبت‌های بهداشتی، به ویژه در محیط‌های آزمایشگاهی و به عنوان یک ضد عفونی کننده دارد. آزمایشگاه‌های پاتولوژی از این ترکیب به عنوان محلول ثابت کننده برای حفظ بافت های بیولوژیکی برای بررسی میکروسکوپی استفاده می‌کنند.

این ترکیب به جلوگیری از تجزیه و حفظ یکپارچگی ساختاری بافت‌ها کمک می‌کند و پرسنل آسیب شناسی را قادر می سازد تا نمونه‌ها را برای تشخیص دقیق و تحقیقات پزشکی مطالعه کنند .علاوه بر این، خواص ضد عفونی کننده این ماده شیمیایی، آن را به گزینه‌ای محبوب برای تمیز کردن تجهیزات پزشکی، سطوح کرده است.

 کاربرد فرمالین در صنایع نساجی و کاغذ

در تولید نساجی و کاغذ، این ماده به عنوان یک عنصر کلیدی برای رزین‌های با کارایی بالا عمل می‌کند. از آن برای چسباندن الیاف به یکدیگر استفاده می‌شود و به منسوجات و محصولات کاغذی استحکام و دوام می‌بخشد. از لباس گرفته تا فرش و کاغذهای روکش دار گرفته تا مقوا، استفاده از رزین‌های بر پایه این ماده کیفیت و طول عمر کلی این محصولات را افزایش می‌دهد.

علاوه بر این، مقاومت در برابر آب و خواص این ماده در تولید پارچه‌های مقاوم در برابر چروک ارزشمند کرده است. قیمت فرمالین بر حسب خرید عمده و خرده متفاوت است.

کاربرد تولیدات صنعتی و نجاری

رزین‌های مبتنی بر این ماده کاربردهای گسترده‌ای در صنایع ساختمانی و نجاری پیدا کرده‌اند. این رزین‌ها از طریق یک فرآیند ضروری به نام اتصال متقابل، برای تولید محصولات چوبی کامپوزیت مانند تخته سه لا، تخته خرده چوب و تخته فیبر استفاده می‌شوند.

رزین‌های مبتنی بر این ترکیب به طور موثر الیاف چوب را به هم متصل می‌کنند و استحکام ساختاری و مقاومت در برابر رطوبت این مواد را افزایش می‌دهند. استفاده از این مواد همچنین به کاهش منابع طبیعی مانند چوب سخت با ترکیب ضایعات چوب در محصولات کامپوزیتی کمک می‌کند. خرید فرمالین از ارکان اصلی در تهیه مواد اولیه در این صنعت محسوب می‌شود.

کاربرد فرمالین در صنعت مبنا شیمی

کاربرد در تولید پلاستیک و لاستیک

این ماده به عنوان یک پیش ماده شیمیایی در ساخت انواع پلاستیک و محصولات مبتنی بر لاستیک استفاده می‌شود. این ماده در سنتز رزین‌های فنل فرمالدئید و ملامین فرمالدئید استفاده می‌گردد. این رزین‌ها، همراه با سایر افزودنی‌ها، امکان تولید پلاستیک‌های بادوام و مقاوم در برابر حرارت مورد استفاده در قطعات خودرو، اتصالات الکتریکی و وسایل خانگی را فراهم می‌کنند.

این ماده شیمیایی همچنین در فرآیند ولکانیزاسیون در ساخت لاستیک نقش دارد و الاستیسیته و دوام بیشتری را برای محصولات مبتنی بر لاستیک ایجاد می‌کند. قیمت فرمالین در شرایط خرید عمده مقرون به صرفه برای این صنعت خواهد بود.

کاربرد فرمالین در کشاورزی

این ماده به عنوان یک جزء مهم از آفت کش‌ها و کودها به بخش کشاورزی کمک می‌کند. به شکل فرمالدئید به عنوان یک ضد عفونی کننده خاک استفاده می‌شود و از بیماری‌های قارچی و باکتریایی از تأثیرگذاری بر محصولات جلوگیری می‌نماید.

کودهای مبتنی بر این ماده همچنین جذب مناسب مواد مغذی توسط گیاهان را تضمین می‌کنند و عملکرد کلی محصول را بهبود می‌بخشند. علاوه بر این، آفت کش‌های بر پایه این ماده به کشاورزان کمک می‌کند تا با آفات مبارزه کنند و کیفیت محصول برداشت شده را در طول ذخیره سازی و حمل و نقل حفظ نمایند. خرید فرمالین در این صنعت بسیار مرسوم است.

بسته بندی فرمالین

بسته بندی فرمالین در گالن 20 کیلویی، 70 کیلویی و بشکه 220 کیلویی و یا بصورت فله در دسترس متقاضیان قرار می‌گیرد. هلدینگ مبنا شیمی با اتکا بر تجارب و سوابق چندین ساله در امر تولید و بسته بندی این محصول و صادرات این محصول به کشور‌های همجوار توانمندی ارائه و مهیا سازی تمامی سفارش‌های خرید داخلی و صادراتی با توجه به نیاز شما را دارا می‌باشد.

مبنا شیمی با شناخت صحیح بازار و درخواست مشتریان، این محصول را در بسته بندی‌های متفاوت عرضه می‌کند تا مشتریان حق انتخاب وسیع‌تری به هنگام خرید این محصول دارا باشند. قیمت فرمالین بر حسب غلظت آن تعیین می‌شود.

فرمالین ماهان و لوتوس

شرکت مبنا شیمی فرمالین را با نام تجاری ماهان فرمالین و لوتوس فرمالین در بازار عرضه می‌نماید. برای سفارش و خرید فرمالین ماهان با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید. برند ماهان زیر مجموعه مبنا شیمی در عرضه بدون واسطه فرمالین مایع 37 درصد می‌باشد.
فرمالین لوتوس نیز جزو برند تجاری مبنا شیمی بوده و در موارد تخصصی قابل استفاده می‌باشد. لازم به ذکر است با توجه به درخواست و نوع استفاده از فرمالین درصد خلوص تعیین می‌گردد. لذا هنگام مشاوره با کارشناسان این شرکت ذکر کلیه موارد از جانب مشتری در راستای راهنمایی صحیح ضروری می‌باشد.

صادرات فرمالین

قیمت فرمالین در صادرات بسیار مهم است. صادرات این ماده بخش بسیار فعال هلدینگ مبنا شیمی به دلیل تقاضا برای صادرات این ترکیب شیمیایی است. مبنا شیمی دائماً خود را با نوسانات بازار و پویایی تجارت در حال تغییر وفق می‌دهد.  در حال حاضر این شرکت از صادرکنندگان پیشرو می‌باشد. این واحد تولیدی تجاری دارای قابلیت‌های پیشرفته تولیدی است و به سهولت تقاضای صادرکنندگان را به طور موثر برآورده می‌کند.

بر همگان روشن است صادرات این ماده شیمیایی تابع قوانین و مقررات مختص به خود است که ضروری است در حین بسته بندی، بارگیری، اظهار و حمل این محصول رعایت شود. به دلیل حجم بالای سفارش و تقاضای زیاد برای خرید و فروش این محصول از سایر کشورها، کارشناسان فروش مبنا شیمی بصورت آنلاین و تلفنی پاسخگویی متقاضیان می‌باشند. برای خرید فرمالین جهت صادرات  از این واحد تولیدی تجاری اقدام فرمایید.

صادرات فرمالین

ملاحظات ایمنی استفاده از فرمالین

ملاحظات ایمنی مربوط به این ماده به دلیل خطرات بالقوه سلامتی مرتبط با قرار گرفتن در معرض آن از اهمیت بالایی برخوردار است .هنگام کار با این ماده (Formaldehyde) ، اولویت دادن به ایمنی و رعایت اقدامات احتیاطی مناسب بسیار مهم است. همیشه هنگام کار با این محصول از تجهیزات حفاظت فردی مناسب (PPE) استفاده شود. شامل دستکش، عینک ایمنی یا محافظ صورت، روپوش آزمایشگاهی یا لباس محافظ و محافظ تنفسی (بسته به غلظت و قرار گرفتن در معرض احتمالی) است.

از تهویه کافی در محل کار که در آن این ماده استفاده یا ذخیره می‌شود اطمینان حاصل گردد. برای به حداقل رساندن خطرات قرار گرفتن در معرض این ماده، کار در مناطق با تهویه مناسب یا استفاده از هودهای بخار بسیار مهم است. ظروف این ماده باید به طور ایمن در محل مناسب نگهداری شود. این محصول باید در ظروف در بسته و ضد نشتی به دور از نور مستقیم خورشید و مواد ناسازگار نگهداری گردد.

اجرای پروتکل ایمنی به هنگام کار با فرمالین

هنگام کار با این ماده، از پاشیدن، ریختن آن خودداری کنید. از تکنیک‌ها و تجهیزات مناسب برای انتقال یا توزیع ایمن این ماده استفاده شود. اطمینان حاصل گردد که ظروف و تجهیزات مورد استفاده برای جابجایی این ماده سازگار و برای نگهداری مواد شیمیایی مناسب طراحی شده اند.

باید پروتکل‌ها و روش‌های مناسب واکنش اضطراری را در صورت نشت تصادفی یا قرار گرفتن در معرض این ماده ایجاد شود. اطمینان حاصل کنید که پرسنل برای رسیدگی به شرایط اضطراری آموزش دیده‌اند و مراحل مناسب برای مهار، پاکسازی و گزارش حوادث مربوط به این ماده را می‌دانند.

برگه اطلاعات ایمنی (SDS) یا برگه داده ایمنی مواد (MSDS) ارائه شده این ماده را مطالعه نمایید. این برگه اطلاعات ضروری در مورد خطرات، اقدامات حفاظتی، رویه‌های کمک‌های اولیه و شیوه‌های نگهداری ایمن را ارائه کرده است.

5/5 - (13 امتیاز)

Additional information

نام آیوپاک

متانال

فرمول مولکولی

CH₂O

جرم مولی

30.03 g/mol

نمای مولکولی

سه گوش مسطح

دمای جوش

۱۹٫۳ °C (253.9 K)

فشار بخار

3890 mmHg در ۲۵ °C

هیدرات وابسته

هیدروژن پراکسید

شکل ظاهری

مایع

دمای ذوب

117 °C (156 K)

3 دیدگاه برای فرمالین

 1. آواتار مرتضی محمدی

  مرتضی محمدی

  سلام وقت بخیر فرمالین با درصد متفاوت از 37 درصد هم موجود دارین
  با تشکر از شما

  • آواتار برزگری

   برزگری

   سلام دوست عزیز، نخیر فرمالین مجموعه ما 37 درصد می باشد.

 2. آواتار قاسمی

  قاسمی

  سلام فرق فرمالین با فرمالدهید چیه؟

  • آواتار برزگری

   برزگری

   فرمالین حالت مایع گاز فرمالدهید است

 3. آواتار مرتضی حسینی

  مرتضی حسینی

  سلام وقتتون بخیر فرمالین فروشی در سایت شما با چه درصدهای دیگه ای موجود هست و همچنین قیمت محصولات رو لطفا درج بفرمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *