Skip to content
سود پرک 98 درصد - مبنا شیمی

سود پرک 98 درصد

(2 بررسی مشتری)

سود پرک : سدیمی هیدروکسید (Sodium hydroxide) | هیدروکسید سدیم | چربی گیر صنعتی | سود سوز آور

خلوص: 98 درصد

گرید: صنعتی و آزمایشگاهی

فرمول شیمیایی: NaOH

خرید سود پرک 98 درصد

قیمت فروش سود پرک

شناسه محصول: 4810 دسته‌بندی:

استعلام قیمت و مشاوره خرید

مبنا شیمی: 22264634-021

ارسال سریع
اصالت کالا
سراسر کشور
مشاوره خرید

توضیحات

سود پرک چیست؟

برای خرید سود پرک (Sodium Hydroxide) باید در نظر داشت، به عنوان سود کاستیک (Caustic Soda)، سود سوزآور، کاستیک سودا یا هیدروکسید سدیم شناخته می‌شود، یک ترکیب شیمیایی توانمند با کاربردهای مختلف صنعتی و خانگی است. یک ترکیب قلیایی معدنی است. از سدیم، اکسیژن و هیدروژن با فرمول شیمیایی NaOH تشکیل شده است.

رطوبت هوا را جذب می‌کند. دارای نقطه ذوب و جوش بالایی است که آن را به یک ماده پایدار تبدیل می‌نماید. شکل ظاهری سود پرک به شکل پولک و فلس می‌باشد.

هیدروکسید سدیم در شکل خالص خود به صورت ماده‌ای سفید رنگ، بی بو و جامد ظاهر می‌شود. در آب بسیار محلول است که منجر به یک واکنش گرمازا می‌‌شود. یکی از خواص منحصر به فرد این ترکیب واکنش پذیری بالای آن است. کاستیک سودا یک پایه قوی در نظر گرفته می‌شود.

 به این معنی که به راحتی پروتون‌ها را می‌پذیرد. ویژگی واکنش پذیری به آن اجازه می‌دهد تا در انواع واکنش‌های شیمیایی، به ویژه به عنوان یک ماده قلیایی قوی شرکت کند.

هیدروکسید سدیم اغلب در فرآیند خنثی سازی اسیدها، متعادل کردن سطح PH و تنظیم واکنش‌های شیمیایی مختلف استفاده می‌شود. این محصول طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی دارد. همچنین جزء حیاتی محصولات روزمره است.

سود پرک 98 درصد - مبنا شیمی

خرید سود پرک

هنگام خرید سود پرک، محصول با کیفیت بالا را از تامین کنندگان معتبر در اولویت قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که محصول با استانداردهای صنعتی مطابقت دارد. همچنین دارای بسته بندی مناسب،کیفیت و خلوص بالایی باشد.

به دنبال تامین کنندگانی باشید که سابقه ارائه محصولات با کیفیت بالا، پشتیبانی سریع از مشتری و کانال‌های ارتباطی روشن دارند. یک تامین کننده قابل اعتماد کیفیت محصول را تضمین می‌کند، قیمت رقابتی پیشنهاد می‌دهد و در صورت نیاز مشاوره حرفه‌ای ارائه می‌نماید.

هلدینگ مبنا شیمی یک مجموعه تولیدی و تجاری با ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی به مشتریان در سراسر ایران می‌باشد. این محصول مبنا شیمی از شهرت و محبوبیت بسیاری در بین صنعت کاران برخوردار است. برای خرید سود پرک مرغوب، باکیفیت و مطابق با استاندارد و کسب مشاوره‌های لازم از مجموعه تجاری مبنا شیمی اقدام فرمایید.

سود پرک از کجا بخریم؟

همچنین مبنا شیمی از فناوری‌های نوآورانه، فرآیندهای تولید با کیفیت بالا و روابط قوی با مشتری بهره می‌برد. همچنین با ارائه محصولات قابل اعتماد و درجه یک برای رفع نیازهای متنوع بازار فعالیت می‌کند. صادرات سود پرک مبتنی بر قوانین گمرکی و ملزومات مخصوص به خود می‌باشد.

هلدینگ مبنا شیمی با فراهم نمودن شرایط بسیار سهل برای خرید سود کاستیک و صادرات این محصول، این امکان را برای متقاضیان میسر کرده است که تنها از طریق تماس تلفنی کار صادرات خود را انجام دهند.

کارشناسان فروش مبنا شیمی با ارائه مشاوره‌های لازم و پشتیبانی در محل مورد نظر با را تحویل خریدار می‌دهد. قیمت سود پرک صادراتی را از مبنا شیمی استعلام نمایید.

خرید سود پرک 98 درصد - مبنا شیمی

قیمت سود پرک

هنگام خرید سود پرک وقتی نوبت به فروش مواد شیمیایی می‌رسد، تعیین قیمت مناسب و کیفیت محصول برای خریداران بالقوه بسیار مهم است.

در این راستا، سود سوز آور یک ترکیب ضروری با کاربردهای صنعتی متنوع می‌باشد. از تولید صابون و مواد شوینده گرفته تا تولید کاغذ و منسوجات، تقاضای آن ثابت است. بنابراین مستلزم قیمتی مناسب می‌باشد.

هلدینگ مبنا شیمی از تولید کنندگان و عرضه کنندگان این محصول، محصولات خود را با قیمت مناسب و رقابتی در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. نحوه قیمت‌گذاری بر روی این محصول مبتنی و متکی بر نمودارهای ارزی برای تهیه مواد اولیه جهت تولید آن می‌باشد. لذا امکان نرخ گذاری ثابت از اختیارات تولید کننده خارج گشته است.

برای کسب اطلاع و استعلام از قیمت سود پرک با کارشناسان این مجموعه تجاری تماس حاصل نمایید. عواملی مانند حجم خرید انبوه، عمده و خرده توسط خریداران در نحوه قیمت‌گذاری این محصول تاثیرگذار هستند.

لیست قیمت کاستیک سودا

قیمت محصول 98 درصد در خرید عمده قیمت محصول 98 درصد در خرید خرده
تماس بگیرید تماس بگیرید

 

قیمت سود پرک 25 کیلویی

برای خرید سود پرک باید آگاه بود، به دلیل قابلیت جذب رطوبت بایستی در بسته‌بندی‌های پلاستیکی و غیرقابل نفوذ عرضه شود. این محصول در بسته‌های بیست و پنج کیلویی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

هلدینگ مبنا شیمی محصول کاستیک سودا را با بسته‌بندی‌های غیر قابل جذب رطوبت و با حمل و نقل مطمئن و کم هزینه در اختیار خریداران محترم قرار می‌دهد. قیمت سود پرک این مجموعه تجاری بسیار مناسب و رقابتی می‌باشد.

قیمت سود کاستیک صنعتی 

دسترسی به قیمت مناسب نقشی اساسی در فرایند خرید دارد. مبنا شیمی با مقرون به صرفه نگه داشتن قیمت‌ها، تضمین می‌کند که همه – صرف‌نظر از خرید انبوه، عمده یا خرده – با قیمت مناسب و رقابتی از این مجموعه تجاری محصول سود پرک 98% را دریافت نمایند.

مبنا شیمی به ایجاد روابط طولانی مدت با مشتریان خود معتقد است. این مجموعه تجاری با ارائه قیمت مقرون به صرفه، حس رضایت را در بین مشتریان خود ایجاد کرده است. 

قیمت سود پرک صادراتی

هنگام خرید سود پرک برای صادرات باید در نظر داشت، محصول یک ترکیب شیمیایی پرکاربرد  است که در صنایع مختلف در سراسر جهان کاربرد دارد .تقاضای جهانی برای این ترکیب به طور پیوسته در حال افزایش است که منجر به صعود نمودار فعالیت‌های صادراتی این ماده به صورت قابل توجه شده است.

چندین کشور از جمله ایران نقش مهمی در صادرات هیدروکسید سدیم ایفا می‌کنند و تقاضای رو به رشد صنایع مختلف را تامین می‌نمایند.

 هلدینگ مبنا شیمی یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادرکنندگان این محصول در ایران است. این هلدینگ دارای مواد اولیه مرغوب، امکانات تولیدی با تکنولوژی پیشرفته و زیرساخت قوی برای تجارت بین‌المللی می‌باشد. مبنا شیمی به عنوان یک بازیگر مهم در بازار جهانی صادرات کاستیک سودا با قیمت سود پرک رقابتی ظاهر شده است.

این مجموعه تجاری با قابلیت‌های گسترده تولید سود کاستیک، قیمت‌های رقابتی و مصرف‌کنندگان بزرگ، شاهد رشد قابل‌توجهی در صادرات محصول بوده است. مبنا شیمی با تولید محصول مرغوب، استانداردهای دقیق کیفیت و شبکه‌های توزیع قوی به یکی از صادرکنندگان برجسته در این عرصه تبدیل شده است.

صادرات سود پرک 98 درصد - مبنا شیمی

فاکتور تعیین کننده در قیمت سود کاستیک 

چه چیزی محصول سود کاستیک مبنا شیمی را از سایر گزینه‌های موجود در بازار متمایز می‌کند؟ 

پاسخ آشکار و مبرهن است. کیفیت بی نظیر سود کاستیک مبنا شیمی از امتیازات برجسته این محصول مبنا شیمی است.

مقرون به صرفه بودن به معنای به خطر انداختن کیفیت نیست. قیمت گذاری یک عامل اساسی برای مصرف کنندگان است و مبنا شیمی آن را درک می‌کند. این شرکت با ارائه قیمت‌های رقابتی، محصولات با کیفیت خود را در اختیار خریداران قرار داده است. 

قیمت‌های مناسب به گزینه‌ای محبوب برای افراد  تبدیل شده است. برای استعلام قیمت سود پرک با کارشناسان فروش مبنا شیمی تماس حاصل فرمایید. 

روش استفاده از سود پرک

دستورالعمل‌های توصیه شده برای خرید سود پرک و استفاده از آن را مطالعه و بررسی کنید:

 • هیدروکسید سدیم به آرامی و به تدریج به مایع اضافه می‌گردد و باید مدام هم زده شود. از پاشیده شدن یا ریختن در طول فرآیند اکیداً خودداری گردد.
 • زمان کافی برای انحلال کامل یا واکنش در نظر بگیرید. ممکن است برای کمک به روند انحلال هم زدن ملایم لازم باشد.
 • هنگامی که واکنش یا انحلال مورد نظر حاصل شد، دستورالعمل‌های دفع مناسب محلول مصرف شده یا هر باقی مانده سود کاستیک  را دنبال کنید.

بسته بندی سود پرک

هدیروکسید سدیم به دلیل خواص و ویژگی‌های جذب رطوبت باید در بسته‌های عایقی قرار داده شود. این محصول مبنا شیمی در بسته بندی 25 کیلویی در دسترس متقاضی قرار می‌گیرد. در صورت درخواست مشتری به صورت پالت و شیرینگ نیز عرضه می‌گردد. 

مشخصات فنی سود پرک

فرمول شیمیایی NaOH
سطح محصول سود سوز آور صنعتی
خلوص سود پرک ۹۸ %
شکل ظاهری سدیم هیدروکسید به صورت پرک و پولکی
وزن مولکولی ۴۰/۰۱
نقطه ذوب 318 درجه سلسیوس
نقطه جوش 388/1 درجه سلسیوس
دانسیته نسبی 53/1
حلالیت در آب 1110 در 20 درجه سانتی‌گراد
حلالیت در سایر مایعات اتانول، متانول و گلیسرول
فشار بخار >4/2 در 20 درجه سانتی‌گراد
PH 12

  

خواص فیزیکی و شیمیایی کاستیک سودا

خواص فیزیکی سود پرک

هیدروکسید سدیم یک جامد سفید رنگ و بی بو است که ماهیت کریستالی دارد. به شدت در آب حل می‌شود و در حین حل شدن، گرمای زیادی از خود آزاد می‌کند. همچنین نقطه ذوب و جوش بسیار بالایی دارد.

خواص شیمیایی سود پرک

هیدروکسید سدیم یک پایه قوی است و بسیار خورنده است. با اسیدها واکنش گرمازا می‌دهد و گرما آزاد می‌کند و نمک‌های خنثی تشکیل می‌دهد.

 همچنین با فلزات واکنش نشان داده و گاز هیدروژن آزاد می‌شود. هنگامی که در معرض هوا قرار می‌گیرد، به راحتی دی اکسید کربن را جذب کرده و باعث واکنش آن و تشکیل کربنات سدیم می‌گردد.

واکنش پذیری سود پرک

سود سوزآور یک ترکیب بسیار واکنش پذیر است و باید با احتیاط ذخیره و نگهداری شود. باید از اسیدها، عوامل اکسید کننده و مواد آلی دور نگه داشته شود زیرا می‌تواند به شدت با این مواد واکنش نشان دهد.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که سود کاستیک، در حالی که در بسیاری از کاربردهای صنعتی مفید است، یک ماده خطرناک است و برای اطمینان از ایمنی باید با مسئولیت پذیری از آن استفاده کرد.

کاربرد سود پرک در صنایع نساجی - مبنا شیمی

کاربرد سود پرک

برای خرید سود پرک باید از کاربردهای آن و همچنین قیمت اطلاعات کافی داشت. در این بخش، کاربردهای متنوع این محصول را در صنایعی مانند تولید مواد شیمیایی، تصفیه آب، تولید مواد غذایی، صابون سازی و مواد پاک کننده بررسی خواهیم کرد.

کاربرد سود پرک در صنایع

 • صنایع مواد شیمیایی: تولید مواد بی شماری مانند شوینده‌ها، حلال‌ها و پلاستیک‌‌ها به عنوان یک پایه قوی یا تنظیم کننده PH در این فرآیندها استفاده می‌شود.
 • صنایع کاغذ سازی: به طور گسترده در صنعت کاغذ و خمیر برای تجزیه الیاف چوب در طول فرایند خمیر سازی استفاده می شود. این به جداسازی لیگنین از الیاف سلولزی و در نتیجه تولید کاغذ کمک می‌شود
 • صنایع مواد شوینده: برای تهیه صابون و مواد شوینده.همچنین یک عنصر حیاتی در بسیاری از مواد پاک کننده به دلیل توانایی آن در حل کردن چربی و کثیفی است.
 • صنایع تصفیه آب: برای کنترل سطح PH و خنثی کردن آب اسیدی استفاده می‌شود. به حذف فلزات سنگین کمک می‌کند و انعقاد ناخالصی‌های موجود در آب را تنظیم می‌کند.
 • تولید آلومینا: برای استخراج آلومینا (اکسید آلومینیوم) از سنگ معدن بوکسیت استفاده می‌شود
 • صنایع غذایی: به عنوان یک افزودنی غذایی برای فرآوری مواد غذایی از جمله شستن و پوست کندن میوه‌ها و سبزیجات استفاده می‌شود
 • صنایع نفت و گاز: در فرآیندهای مختلف پالایش مانند تولید سوخت و روان کننده‌ها استفاده می شود.

فروش سود پرک 

محصول سود پرک 98 % مبنا شیمی، با مواد اولیه باکیفیت و قیمت مقرون به صرفه آن را به انتخابی مقاومت ناپذیر برای تولیدکنندگان و خریداران تبدیل کرده است. محصول سود کاستیک مبنا شیمی با قابلیت دریافت بار سریع، تضمین می‌کند در طول فرایند خرید مشاوره های لازم را در اختیار متقاضیان قرار دهد.

فروش سود پرک 98 درصد مبنا شیمی

انواع سود سوز آور

برای خرید هیدروکسی سدیم  باید به انواع آن توجه کرد. قیمت سود پرک (Sodium hydroxide – Wikipedia) بر حسب نوع آن متفاوت است. این ماده شیمیایی به نسبت نوع مصرف در صنایع مختلف به صورت چهار شکل تهیه و تولید می‌شود. هر چهار شکل از این محصول به نسبت درخواست خریدار در بازار موجود است. این چهار شکل عبارتند از:

 •      سود مایع: سود مایع از بازهای کاربردی است و  از نظر شیمیایی یکی از نمک‌های سدیمی به شمار می‌آید.
 •      سود پرک: یک ماده شیمیایی بصورت پولکی و برگرفته از سود مایع است
 •      سود گرانولی: فرم گرانولی هیدروکسید سدیم با غلظت بالا و درصد آب بسیار کم است
 •      سود پودری: فرم پودر شده هیدروکسید سدیم با ذرات ریز است

کاربرد سود پرک در صنایع غذایی

ملاحظات ایمنی سود پرک

هیدروکسید سدیم ویژگی بسیار خورنده دارد و در تماس با پوست و چشم می‌تواند باعث سوختگی شدید شود. استنشاق یا بلع این ماده منجر به آسیب‌های تنفسی و گوارشی می‌شود. به شدت با موادی مانند اسیدها واکنش نشان می‌دهد و گرما آزاد می‌کند و به طور بالقوه باعث انفجار می‌شود.

بخارات و گرد و غبار سود کاستیک می‌تواند محرک باشد و باید از آن اجتناب کرد. رعایت تجهیزات حفاظت فردی (PPE) هنگام کار با هیدروکسید سدیم الزامی و ضروری است. همیشه از PPE مناسب، از جمله دستکش‌های مقاوم در برابر مواد شیمیایی، عینک یا محافظ صورت و روپوش آزمایشگاهی یا پیش بند استفاده کنید.

اگر در یک فضای بسته کار می‌کنید، از محافظ تنفسی مانند ماسک مناسب و تهویه استفاده کنید. هنگام انتقال این ماده با استفاده از دستکش یا ابزار از تماس مستقیم با آن خودداری کنید. از ظروف محکم ساخته شده از مواد سازگار مانند فولاد ضد زنگ یا پلی اتیلن برای نگهداری و انتقال این محصول استفاده کنید.

 این ترکیب را از مواد ناسازگار مانند اسیدها، مواد آلی و اکسید کننده‌ها دور نگه دارید. همچنین در مکانی خنک، خشک و دارای تهویه مناسب و دور از نور مستقیم خورشید یا منابع گرما نگهداری نمایید. برای خرید سود پرک و استعلام قیمت آن از هلدینگ مبنا شیمی اقدام نمایید.

4.8/5 - (17 امتیاز)

Additional information

فرمول شیمیایی

NaOH

سطح محصول

سود سوز آور صنعتی

خلوص

سود پرک ۹۸ %

شکل ظاهری

سدیم هیدروکسید به صورت پرک و پولکی

وزن مولکولی

۴۰/۰۱

نقطه ذوب

۳۱۸ درجه سلسیوس

نقطه جوش

۳۸۸/۱ درجه سلسیوس

دانسیته نسبی

۵۳/۱

حلالیت در آب

۱۱۱۰ در ۲۰ درجه سانتی‌گراد

حلالیت در سایر مایعات

اتانول، متانول و گلیسرول

فشار بخار

>۴/۲ در ۲۰ درجه سانتی‌گراد

PH

۱۲

2 دیدگاه برای سود پرک 98 درصد

 1. آواتار مصطفی فاتحی

  مصطفی فاتحی

  اوقات به خوشی و شادی یه سوال دارم از خدمتتون آیا ارسال نمونه هم دارید؟ خرید ما بصورت عمده خواهدد بود خواستم بدونم پیش از خرید امکان دریافت نمونه هست یا خیر؟

  • آواتار برزگری

   برزگری

   سلام جناب فاتحی عزیز لطفا جهت استعلام با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

 2. آواتار رضا زاده

  رضا زاده

  از سود پرک برای شستشوی دستگاههای چربی گرفته میشه استفاده کرد؟

  • آواتار برزگری

   برزگری

   سلام بله طبق دستورالعمل نهاد نظارتی قابل استفاده است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *