Skip to content

رزین پرولایت

در حال نمایش 12 نتیجه

رزین پرولایت چیست؟

رزین پرولایت محصول شرکت Purolite می‌باشد. رزین پرولایت نوعی رزین تبادل یون در انواع رزین کاتیونی، آنیونی و میکس بد می‌باشد. دانه‌های رزین پرولایت به شکل کروی بوده و به رنگ کهربایی مایل به قهوه‌های هستند. 

طیف گسترده‌ای از محصولات شرکت پرولایت به عنوان مواد تصفیه آب در صنایع تصفیه آب آشامیدنی، آب‌های زیرزمینی، صنایع غذا و دارو، کنسانتره و نوشیدنی‌ها، انرژی هسته‌ای و هیدرومتالورژی کاربرد حیاتی دارند. از رزین‌های تبادل یونی پرولایت برای جداسازی، حذف یا بازیابی عناصر و ترکیبات بسیار خاص استفاده می‌شوند. 

رزین پرولایت

ماده اصلی رزین پرولایت از آنتی بادی مونوکلونال و خالص سازی پروتئین نوترکیب ساخته شده است. از جمله مهمترین تولیدات شرکت پرولایت، رزین کاتیونی و رزین آنیونی پرولایت می‌باشند.  شرکت پرولایت انواع رزین را در کارخانه کشورهای انگلیس، آمریکا و چین تولید و در بازار جهانی بفروش می‌رساند.

رزین پرولایت به عنوان یک ماده‌ای نوآورانه در حوزه تبادل انواع یون‌های منفی، مثبت و خنثی عرضه می‌گردد. این رزین‌ها در صنایع مختلف محبوبیت قابل توجهی بدست آورده است. پرولایت در کل جهان در فناوری جداسازی، تصفیه و استخراج مبتنی بر رزین راه‌حل‌های پایداری برای محیط زیست، صنایع، مشاغل و مراقبت‌های بهداشتی ارائه می‌دهد.

رزین پرولایت انگلیس

رزین پرولایت اورجینال و اصل ابتدا در کارخانه پرولایت انگلیس تولید شده است. پس از توسعه شرکت پرولایت در سایر کارخانه کشورهای دنیا به تولید انبوه رسیده است. به همین علت به رزین پرولایت انگلیس معروف است. رزین سختی گیر کاتیونی پرولایت اصل متعلق به کشور انگلستان است. 

رزین پرولایت انگلیس یکی از محبوبترین رزین‌های کاتیونی و آنیونی در حوزه تبادل یون شناخته می‌گردد. انواع مدل‌های رزین پرولایت اصل انگلیس در بخش رزین کاتیونی و رزین آنیونی سایت مبنا شیمی قابل مشاهده است. از رزین پرولایت انگلیس برای حذف و از بین بردن انواع یون‌های کلسیم، منیزیم، کلرید، سولفات، کربنات، فلزات سنگین، نیترات، آهن و آرسنیک استفاده می‌گردد.

رزین پرولایت انگلیس

خرید رزین پرولایت

خرید رزین پرولایت در مبنا شیمی بصورت آنلاین و حضوری انجام می‌پذیرد. خرید رزین پرولایت در کیسه‌های 25 لیتری بفروش می‌رسد. لازمست برای خرید رزین پرولایت ابتدا میزان مورد نیاز با توجه به ظرفیت مخازن مشخص گردد.

برای مشاوره و خرید انواع رزین پرولایت با کارشناسان واحد فروش مبنا شیمی در ارتباط باشید.

رزین پرولایت تصفیه آب مبنا شیمی

قیمت فروش رزین پرولایت

قیمت رزین پرولایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. فارغ از بحث اصالت رزین پرولایت نوع رزین در تعیین قیمت رزین پرولایت موثر می‌باشد. قیمت فروش رزین پرولایت کاتیونی، آنیونی و میکس بد متفاوت است. قیمت رزین پرولایت انگلیس از بقیه رزین‌ها گرانتر است. اختلاف قیمت رزین پرولایت اصل انگلیسی به علت اروپایی بودن این جنس و لیبل حک شده آن بر روی کیسه‌های این نوع رزین است.

برای اطلاع دقیق از قیمت رزین پرولایت اصل با شماره تلفن 22264634 – 021 تماس بگیرید.

وارد کننده رزین پرولایت در ایران

واردات رزین پرولایت در ایران از طریق مبادی قانونی صورت می‌گیرد. شرکت وارد کننده رزین پرولایت محصولات این شرکت را از ط

ریق ثبت سفارش و دریافت ارز نیمایی سامانه الکترونیکی یکپارچه ارز کشور برای واردات رزین پرولایت انجام می‌شود. هلدینگ مبنا شیمی وارد کننده اصلی رزین پرولایت در ایران محصولات شرکت پرولایت در حوزه آب و فاضلاب را بصورت کاملاً تخصصی انجام می‌دهد.

فروش رزین پرولایت

تاریخچه شرکت پرولایت

Purolite یک شرکت خانوادگی است. شرکت پرولایت در سال 1981 توسط برادران استیو و دان برودی در زیرزمین خانه دان تاسیس نمودند. برودی با طراحی یک آرم روی میز آشپزخانه و کنار هم قرار دادن آن عملیات تولید محصولات پرولایت را به عنوان یک شرکت جهانی آغاز کردند.

شرکت پرولایت انواع رزین‌های تبادل یونی را در کارخانه کشورهای انگلیس، آمریکا و چین تولید و در بازار جهانی بفروش می‌رساند. این شرکت در کل دنیا بیش از 500 نمایندگی رسمی فروش دارد. حمل و نقل رزین‌های شرکت پرولایت عموماً از طریق خط بین المللی آب‌های آزاد انجام می‌شود. 

شرکت Purolite بیش از 1000 محصول تجاری فعال تولید می‌کند. وبسایت رسمی شرکت پرولایت www.purolite.com می‌باشد.شرکت پرولایت در سال 2020 یک واحد تجاری با نام  NGL COVID-19 Spike Protein Affinity Resin را که یک رزین میل ترکیبی جدید در خالص‌سازی واکسن‌های COVID-19 استفاده می‌شود را پشتیبانی و تولید نمود. 

در سال 2021 در تاسیسات جدید تولید محصولات دارویی ایالات متحده شکست خورد. پس از آن شرکت Ecolab را خریداری نمود. در سال 2022 مرکز توسعه تولید و تجربه مشتریان در ولز انگلستان افتتاح شد. ضمناً سایت تولید رزین APIs دارویی در King of Prussia، PA، ایالات متحده آمریکا افتتاح شد.